Doğum Günü Hediyesi

Ürünleri Sırala :

Doğum Günü Hediyeleri
Hayatımızın hangi evresine gelirsek gelelim her yaş aldığımızda, yaşamın kutsallığını hatırlatan doğum günlerinde sevdiklerimiz ile birlikte olmak anlam kazanıyor. Herkesin doğum gününden beklentisi farklıdır. Kimine göre sevgi dolu mesaj yeterli iken, kimisi küçük bir kutlama bekler. Sevgi ve emeğe dayatılmış hediye hiç kuşkusuz en güzel doğum günü hediyeleridir.  Mütevazı ve küçücük bir hediye bile bazen üzerine düşünülmüş olması ile muazzam mutluluk yaratabiliyor. İçerisinde emek ve yaratıcılık olunca alınan hediyenin küçük olması bir anlam ifade etmiyor. Yaşlanmanın kötü enerjisi yerine, enerji ve mutlulukla karşılanması olağan bir davranış şeklimiz artık. Geçmiş zaman dilimlerinde doğum günü kutlamaları bir lüks olarak görülürdü. Artık geçmişten çok daha farklı bir kurgulama yapılıyor. Teknolojikleşen dünya ile birlikte sosyal medyanın gücünün bu konuda tesiri yadsınamaz derecede fazladır. Sevdiklerimizin doğum günlerinde en anlamlı, en komik ya da en yaratıcı hediyeyi bulmak isteriz. Biz sevdiklerinizin doğum günleri yaklaşırken sizi hediye alma stresinden kurtarıp ne almanız gerektiğine yardımcı olmak için buradayız.

Kadına Doğum Günü Hediyeleri
Her hediyede olduğu gibi yine doğum günü hediyesi alacağınız kişinin zevklerine ve tarzına yönelik hediye seçmelisiniz. Kadınlar için tercih edilen ürünler genelde zarif, kibar ve üzerinde düşünülmüş hediyelerdir. Kadınlar naifçe düşünülmüş ve emek verilmiş hediyeleri çok severler. Karaktere göre seçilmiş hediye ise kişiyi mutlu eder. Mesleği ile ilgili ürünleri sevenler için mesleğinin biblolarını ya da mesleği işlenmiş kupaları tercih edebilirsiniz. Oyun ya da film fanatikliği olanlar için o karaktere yönelik ürünler seçebilirsiniz. Doğum günü hediyesi alacağınız kadın esprili ürünleri seviyor ise ilginç ve komik ürünleri tercih etmeniz daha ideal olacaktır. Ofis çalışanı ise ofis içinde kullanılabilecek ürünler ya da masa için üretilmiş saat, çerçeve, bardak seçebilirsiniz. Kısaca;

 • Çiçek, Çikolata
 • Biblo, Saat
 • Bardak, Not Defteri
 • Kişisel bakım ürünleri
 • Parfüm, bitki çayları
 • Su matarası, özel kolonyalar ve el kremleri
 • Kitaplar kahve setleri ve bakım ürünleri en çok tercih edilenler arasındadır.

Erkeğe Doğum Günü Hediyeleri
Erkekler doğum günlerini pek umursamaz gibi görünseler de herkes için sevildiği hissetmek kendini iyi hissettirir. Tabi ki herkes kendisine hediye alınmasını ister. Doğum günü hediyesi alacak erkekler kendilerini özel hissettirecek hediyeleri severler. Hediyeyi alan kişinin onu tanıdığını hissettirecek hediyeler seçmesi elbette daha hoş karşılanacaktır. Doğum günü yaklaşan insanların sevdiği renkler, nelerden hoşlanıldığı, neleri kullanırken mutlu olduğu düşünülerek alınmalıdır. Erkeğe doğum günü önerilerimiz özetle:

 • Masa saati
 • Bardak, Çikolata
 • Kişiselleştirilmiş kalemler
 • Özel kupalar
 • Su matarası
 • Kişisel bakım setleri
 • Parfüm
 • Kahve setleri tercih edilebilir hediyeler arasındadır.

Çocuklar İçin Doğum Günü Hediyeleri
Çocukların en sevdiği günler içerisine girebilir doğum günleri. Renkli ve bol çeşitli çocuk ürünlerimiz bulunmaktadır. Bir çocuğa hediye almak bir yetişkine almaktan daha kolay fakat karmaşıktır. Hediye alınacak çocuğun yaşına ya da sevdiği karakterlere yönelik ürün almak olumlu olabilecektir. Onun ilgi alanına giren hediye aldığınızda yeterince sevindiğini görebilirsiniz. Her çocuğa hitap edebilecek ürün yelpazemizden doğum günü hediyesi alınacak çocuğun yaşına göre seçimler yapabilirsiniz. Daha küçük yaştakiler için oyuncak her zaman risksiz bir seçim olacaktır. Fakat biraz büyümüş ya da oyuncak ile oynamayı sevmeyen çocuklara oyun kutuları seçerek hem mantıklı bir seçim yapmış hem de bilgi oyunları ile ilgili oyunları alarak gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

Doğum günü hediyeleri arasından hangisini seçerseniz seçin içerisine sürprizinin tamamlayıcısı olacak bir hediye notu koymayı unutmayınız.

Yukarı Çık