Yenidoğan Hediyeleri

Ürünleri Sırala :
1

Yeni Doğan Bebek Hediyeleri

Ülkemiz örf adetlerine göre aileye yeni bebek ya da bebekler dâhil olduğunda ziyarete gitmek adettendir. Tabii ki ziyarete elimiz boş değil hediye ile gideriz. Yeni doğan bebek hediyeleri işte bu günler için idealdir. Yeni doğan bebeğe ne hediye alınır sorusunun cevabındasınız. İnsanlar hediye alma konusunda zorlanır, karar veremezler. Biz size bu noktada yardımcı olmaya çalışacağız. Seçenekler sunarak hediyenin gideceği aile için faydalı ve kullanışlı bir şey olmasına yönelik listelemeler yapacağız. Aklınızdan birçok hediye geçerken bu konuda teknolojiye danışmanız her zaman işleri bir tık daha rahatlatır. Bebeği olan ailenin mutluluğunu paylaşmak ve bebeğin ihtiyaçlarına destek olmak için bir takım hediyeler alınır. Bebeğin ebeveynlerine olan yakınlığınızla hediyenin boyutu ve şekli değişirken, bebeğin cinsiyeti ya da sayısının birden fazla olması da bu durumu etkiler. Hediye seçiminizi yaparken hediyeyi vereceğiniz ortamda önemlidir. Bir evde mi vereceksiniz yoksa doğumdan hemen sonra hastane ziyaretinde mi? Her iki mekân içinde hediye seçenekleri değişkenlik göstermektedir. 

Hastanede Verilmesi Uygun Olan Hediyeler
Bebeğin doğmasının ardından heyecanla hediyenizi alıp hastane koştunuz. Peki elinize ne alıp gitmeniz daha yararlı olur kısmını konuşacağız.

  • Bebek Nazar İğneleri; bebeğin cinsiyetine göre değişkenlik göstermeyen hediyelerdir. Cüzdanınıza uygun olan türleri ile hediye alabilirsiniz.
  • Bebek kutuları
  • Oyuncaklar; yeni doğanlara uygun yapılmış ya da büyüyünce kullanılmak üzere alınmış eğitici oyuncaklar
  • Dekoratif ürünler
  • Bebek elbisesi
  • Çikolata çerçeve sepeti gibi seçenekler ile gidebilirsiniz. Hastaneye çiçek ile gitmenizi çok önermiyoruz. Çünkü bazı hastaneler odalarına çiçek almıyorlar. Siz alsanız bile onlar kapıda kalabilirler.

Evde Verilebilecek Hediyeler
Yeni doğmuş bebeğin evine gitmesinden sonra hediye seçmekte özgür olduğunuz zaman dilimine girersiniz. Çünkü hızlı olmanızı gerektirecek acil bir durum yoktur. Bu hediyeler için bütçenizi sarsmayacak pek çok seçenek vardır.

  • Bebek bakım setleri
  • Oyuncak
  • Özel kutulu hediye serisi
  • Bebek odası için dekoratif ürünler olabilir.

Bebek Hediyesi Ürünlerimizin Özellikleri

Konu bebek olunca hassasiyet ve kalite önemlidir. Beklediğiniz özeni gösterdiğimizden emin olabilirsiniz. Kullanılan ürünler gibi o ürünlerin yapıldığı malzemelerde de bebek hassasiyetini baz alarak ürün ürettiğimizi ve ihtiyaç durumuna göre ürün yelpazemizi genişlettiğimizi söylemek isteriz. Cüzdanınızı zorlamayacak, ürün genişliği ilkemiz ile her bütçeye göre ürün bulabilirsiniz. Tek bir seçenekte karar kılamadığınız durumlarda size özel hediye kutularımız mevcuttur. İhtiyacınız ne ise onu karşılamaya yönelik çalışmalarımız hızla devam ediyor. Globalleşen ve teknolojikleşen sisteme sürekli kendimizi yenileyerek ayak uydurmaya çalışmaktayız.

Yeni Doğan Bebeğe Özel Hediye Kutuları
Bir hediyede karar veremediniz ya da aldığınız tek bir hediyenin yetersiz kaldığını düşündüğünüz durumlarda veya karar veremeyip bizim seçeneklerini belirlediğimiz kutuları alarak içinizi ferah tutabilirsiniz. Bebekler için alınabilecek seçenek sayısı bu kadar çok iken kararsız kaldıysanız merak etmeyin bu konuda tek değilsiniz. Ve yine merak etmeyin biz işimizi yaparken ince eleyip sık dokuyoruz. Bir tık ile yardımlarımızı alabilirsiniz.

Yukarı Çık